Viddler (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Default
fi: Oletus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Code
fi: Koodi

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Allowed values list
fi: Lista sallituista arvoista

en: PHP code
fi: PHP koodi

en: Allowed values
fi: Sallitut arvot

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: &lt;none&gt;
fi: &lt;ei mitään&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
fi: Et saa syöttää PHP koodia.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
fi: Kentän sallitut arvot, syötä yksi per rivi muodossa avain|otsikko. Avain on arvo joka tallennetaan tietokantaan ja sen on oltava yhteensopiva kentän tallennusmuodon kanssa (%type). Otsikko on vaihtoehtoinen ja jos sitä ei ole syötettynä, näytetään ruudulla avain otsikon sijaan.<br>Sallitut HTML merkit: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
fi: Ylläpitäjä asetti tämän PHP koodin ja se ohittaa kaikki allaolevat arvot.

en: @label (!name) - Allowed values
fi: @label (!name) - Sallitut arvot

en: %name: illegal value.
fi: %: kielletty arvo.
