Viddler (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Default
gl: Predeterminado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Code
gl: Código

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: PHP code
gl: Código PHP

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: &lt;none&gt;
gl: &lt; ningún&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
gl: Non estás autorizado para introducir código PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
gl: Este código PHP foi establecido polo administradores e sobreescribirá os valores permitidos listados abaixo.

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: @label (!name) - Allowed values
gl: @label (!name) - Valores permitidos

en: %name: illegal value.
gl: @name: valor non permitido.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
gl: %name: o valor non pode ter máis de %max carácteres.

en: Thumbnail width
gl: Ancho da miniatura

en: Thumbnail height
gl: Altura da miniatura

en: Preview Video
gl: Vista previa do video

en: Image Thumbnail
gl: Miniatura da Imaxe

en: See video
gl: Ver video

en: Video Preview Settings
gl: Configuración da vista previa do video

en: The width of the thumbnail. It defaults to @width.
gl: A anchura da miniatura. De maneira predefinida é @width.

en: The height of the thumbnail. It defaults to @height.
gl: A altura da miniatura. De maneira predefinida é @height.

en: Default thumbnail path
gl: Ruta predefinida da miniatura

en: "Thumbnail width" must be a positive integer.
gl: "Ancho da miniatura" debe ser un enteiro positivo.

en: "Thumbnail height" must be a positive integer.
gl: "Alto da miniatura" debe ser un enteiro positivo.

en: New Upload
gl: Nova carga
