Viddler (6.x-1.4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Code
eu: Kodea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: &lt;none&gt;
eu: &lt;batez&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
eu: Baimenik gabe zaude PHP kodea sartzeko.

en: @label (!name) - Allowed values
eu: @label (!name) - Baimendutako balioak

en: %name: illegal value.
eu: %name: balio ilegala

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
eu: %name: balioa %max karaktereak baino luzeagoa ezin ahal da.

en: See video
eu: Ikusi bideoa

en: New Upload
eu: Karga berria
