Viddler (6.x-1.5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Code
hi: कोड

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Allowed values list
hi: अनुमत मान सूची

en: Video
hi: वीडियो

en: Permalink
hi: पर्मालिंक

en: Upload Video
hi: वीडियो अपलोड
