Viddler (6.x-1.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Code
te: కోడ్

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: @label (!name) - Allowed values
te: @label (!name) - అనుమతించే విలువలు

en: %name: illegal value.
te: %name: చెల్లని విలువ.
