Viddler (6.x-1.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Code
bn: কোড

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক
