Viddler (6.x-1.6) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Default
jv: Gawan

en: Code
jv: Kode

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: %name: illegal value.
jv: %name: biji larangan.
