Viddler (6.x-1.6) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Default
sr: Подразумевано

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Code
sr: Кôд
