Viddler (6.x-1.6) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Default
uk: Базово

en: View Count
uk: Кількість переглядів

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Code
uk: Код

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Video
uk: Відео

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що видає відповідний набір дозволених значень. Не повинен включати розмежовувачів &lt;?php ?&gt. Якщо це поле заповнене, набір, виданий цім кодом, замістить вищевказаний перелік дозволених значень.

en: Allowed values
uk: Дозволені значення

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: &lt;none&gt;
uk: &lt;нема&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
uk: Вам не дозволено вводити PHP код.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Можливі значення цього поля. Введіть по одному значенню на рядок, в форматі ключ|мітка. Ключ - значення, що буде збережене в базі даних, і воно має збігатися з типом збереження поля (%type). Мітка необов’язкова, і ключ буде використано замість неї, якщо вона не вказана.<br /> Дозволені теґи HTML: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
uk: Цей код PHP був встановлений адміністратором і він змінить вищевказаний перелік дозволених значень.

en: Embed Code
uk: Приклад коду

en: @label (!name) - Allowed values
uk: @label (!name) - Дозволені значення

en: %name: illegal value.
uk: %name: заборонене значення.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
uk: %name: значення не може перевищувати %max символів.

en: Thumbnail width
uk: Ширина мініатюри

en: Thumbnail height
uk: Висота мініатюри

en: New Upload
uk: Нове завантаження

en: Video Height
uk: Висота відео

en: Video Width
uk: Ширина відео
