Viddler (6.x-1.7) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Default
ast: Predefiníu

en: Code
ast: Códigu

en: Allowed values list
ast: Llistáu de valores permitios
