Viddler (6.x-1.8) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Code
et: Kood

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: PHP code
et: PHP kood

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: You're not allowed to input PHP code.
et: Teil pole lubatud sisestada PHP koodi.

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Uploading... (@current of @total)
et: Üleslaadimine... (@current / @total)
