Viddler (6.x-1.8) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Default
sk: Predvolené

en: View Count
sk: Počet zobrazení

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Code
sk: Kód

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: PHP code
sk: PHP kód

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
sk: Len pre pokročilých: PHP kód, ktorý vráti asociatívne pole povolených hodnôt. Nemal by obsahovať oddeľovače &lt;?php ?&gt;. Ak je toto pole vyplnené, pole vrátené týmto kódom prepíše zoznam uvedený vyššie.

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: &lt;none&gt;
sk: - žiadne -

en: You're not allowed to input PHP code.
sk: Nemôžete vkladať PHP kódy.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Možné hodnoty, ktoré toto pole môže obsahovať. Zadajte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|označenie. Kľúčom je hodnota, ktorá bude uložená do databázy a musí sa zhodovať s typom poľa(%type). Označenie je voliteľné. Ak nie je definované, tak kľúč sa požije ako označenie.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: @label (!name) - Allowed values
sk: @label (!name) - Povolené hodnoty

en: %name: illegal value.
sk: %name: nesprávna hodnota.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
sk: %name: meno nemôže byť dlhšie ako %max znakov.

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu

en: Thumbnail height
sk: Výška náhľadu

en: New Upload
sk: Nový upload

en: Starting upload...
sk: Začína nahrávanie...

en: Uploading... (@current of @total)
sk: Nahráva sa... (@current z @total)
