Viddler (6.x-1.9) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Default
ro: Implicit

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Code
ro: Cod

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Allowed values list
ro: Lista valori permise

en: PHP code
ro: Cod PHP

en: Allowed values
ro: Valori permise

en: Permalink
ro: Link permanent

en: %name: illegal value.
ro: %name: valoare ilegală.

en: Starting upload...
ro: Pornire încărcare ...

en: Uploading... (@current of @total)
ro: Se încarcă ... (@current din @total)
