Viddler (6.x-1.8) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Default
tr: Varsayılan

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Code
tr: Kod

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Allowed values list
tr: İzin verilen değerler listesi

en: PHP code
tr: PHP kodu

en: Allowed values
tr: İzin verilen değerler

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: &lt;none&gt;
tr: &lt;hiçbiri&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
tr: PHP kodu girme izniniz yok

en: @label (!name) - Allowed values
tr: @label (!name) - izin verilen değerler

en: %name: illegal value.
tr: %name: Geçersiz değer.

en: Thumbnail width
tr: Küçük resim genişliği

en: Thumbnail height
tr: Küçük resim yüksekliği

en: Starting upload...
tr: Yüklemeye başlanıyor...

en: Uploading... (@current of @total)
tr: Yükleniyor... (@current / @total)
