Viddler (6.x-2.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Code
bs: Kod

en: Allowed values list
bs: Lista dozvoljenih vrijednosti

en: PHP code
bs: PHP kod

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
bs: Samo napredni korisnici: PHP kod koji vraća vrijednost iz array-a dozvoljenih vrijednosti. Ne smije uključivati &lt;?php ?&gt; delimitere. Ako je ovo polje popunjeno, vraćeni rezultat će prepisati listu dozvoljenih vrijednosti gore.

en: Allowed values
bs: Dozvoljene vrijednosti

en: You're not allowed to input PHP code.
bs: Nije vam dozvoljeno ubacivanje PHP koda.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
bs: Moguće vrijednosti koje ovo polje može sadržavati. Unesite jednu vrijednost po liniji u formatu ključ|oznaka. Ključ je vrijednost koja će biti sačuvana u bazi, i mora odgovarati tipu polja za pohranu (%type). Oznaka je opcionalna i ključ će biti korišten kao oznaka ako oznaka nije specificirana.<br />Dozvoljeni HTML tagovi: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
bs: Ovaj PHP kod je postavio administrator i on će prepisati listu dozvoljenih vrijednosti iznad.

en: @label (!name) - Allowed values
bs: @label (!name) - Dozvoljene vrijednosti

en: %name: illegal value.
bs: %name: neispravna vrijednost.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
bs: %name: vrijednost ne može biti duža od %max karaktera.
