Viddler (6.x-2.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Code
cy: côd

en: New Upload
cy: Llwythiad newydd
