Viddler (6.x-2.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Code
el: Κωδικός

en: Allowed values list
el: Λίστα επιτρεπόμενων τιμών

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: %name: illegal value.
el: %name: μη έγκυρη τιμή.

en: Bar with progress meter
el: Μπάρα με δείκτη προόδου

en: Throbber
el: Δείκτης προόδου Throbber

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
el: Ο διακομιστή σας υποστηρίζει τη δυνατότητα ένδειξης της προόδου αποστολής. Ο δείκτης προόδου αποστολής "throbber" δεν δείχνει την πρόοδο αλλά παίρνει λιγότερο χώρο στη φόρμα. Χρησιμοποιήστε τον αν αποστέλλετε μικρά αρχεία ή αν αντιμετωπίζετε προβλήματα με τη μπάρα προόδου.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
el: Προέκυψε ένα ανεπανόρθωτο σφάλμα. Αυτή η φόρμα δεν υπήρχε στην μνήμη cache του διακομιστή. Προσπαθήστε να ανανεώσετε τη σελίδα και να κάνετε πάλι υποβολή.

en: Starting upload...
el: Έναρξη αποστολής...

en: Uploading... (@current of @total)
el: Αποστολή... (@current από @total)
