Viddler (6.x-2.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Default
hr: Zadano

en: Code
hr: Kôd

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: %name: illegal value.
hr: %name: nedopuštena vrijednost.

en: Bar with progress meter
hr: Traka s mjerilom napretka

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
hr: Vaš poslužitelj podržava svojstva progresa otpreme. Prikaz "throbber" ne naviješta proces ali zauzima manje prostora unutar obrasca, možete ga koristiti ukoliko će te otpremati manje datoteke ili ukoliko imate problema s trakom progresa.

en: Starting upload...
hr: Početak otpreme...

en: Uploading... (@current of @total)
hr: Otprema... (@current od @total)
