Viddler (6.x-2.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Code
is: Kóði

en: Starting upload...
is: Hef upphleðslu...

en: Uploading... (@current of @total)
is: Hleð upp... (@current af @total)
