Viddler (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Code
lv: Kods

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Thumbnail width
lv: Sīktēla platums

en: Thumbnail height
lv: Sīktēla augstums

en: Image Thumbnail
lv: Attēla sīktēls

en: See video
lv: Skatīties video

en: To embed this video on your own site, simply copy and paste the html code from this text area.
lv: Lai ievietotu video savā vietnē, vienkārši nokopē un ielīmē html kodu no šī teksta lauka.

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)
