Viddler (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Code
ar: الكود

en: Allowed values list
ar: قائمة القيم المسموح بها

en: Video
ar: فيديو

en: Allowed values
ar: القيم المسموح بها

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: %name: illegal value.
ar: %name: قيمة غير صحيحة.

en: Thumbnail width
ar: عرض الصورة المصغرة

en: Thumbnail height
ar: طول الصورة المصغرة

en: Bar with progress meter
ar: شريط مع مقياس التقدم

en: Starting upload...
ar: يتم الرفع...

en: Uploading... (@current of @total)
ar: جاري الرفع... (@current من @total)
