Viddler (6.x-2.3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: %name: illegal value.
bo: %name་ནི་ལུགས་མི་མཐུན་པའི་ཐོབ་གྲངས་རེད།

en: Bar with progress meter
bo: འཕེལ་རིམ་ཡོད་པའི་ཕྲེད་ཐིག

en: Throbber
bo: མཚོན་རིས

en: Starting upload...
bo: ཡར་སྤྲོད་འགོ་འཛུགས་བཞིན་པ

en: Uploading... (@current of @total)
bo: ཡར་སྤྲོད་བྱེད་བཞིན་ཡོད ༼@total་ནས་@current༽
