Viddler (6.x-2.3) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Code
hu: Kód

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Allowed values list
hu: Megengedett értékek

en: PHP code
hu: PHP kód

en: Video
hu: Videó

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
hu: Csak haladóknak: PHP kód, ami visszaadja a megengedett értékek tömbjét. Nem szükséges &lt;?php ?&gt; elemek közé zárni. Ha ez a mező ki van töltve, akkor a kód által visszaadott tömb felülír minden fentebb megadott értéket.

en: Allowed values
hu: Megengedett értékek

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: &lt;none&gt;
hu: &lt;nincs&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
hu: Nem engedélyezett a PHP kód bevitele.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
hu: A mező lehetséges értékei. Egy sorban egy értéket lehet megadni kulcs|címke formában. A kulcs értéke kerül az adatbázisba, és ennek meg kell felelnie az adatbázisban tárolt típussal (%type). A címke megadása nem kötelező, ha nincs megadva, akkor a kulcs lesz a címke.<br />Az engedélyezett HTML elemek: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
hu: Ezt a PHP kódot egy adminisztrátor állította be, és felül fogja írni a fentebb megadott elfogadható értékek listáját.

en: @label (!name) - Allowed values
hu: @label (!name) - engedélyezett értékek

en: %name: illegal value.
hu: %name: érvénytelen érték.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
hu: %name: az érték nem lehet hosszabb %max karakternél.

en: Thumbnail width
hu: Bélyegkép szélessége

en: Thumbnail height
hu: Bélyegkép magassága

en: See video
hu: Videó megtekintése

en: Upload Date/Time
hu: Feltöltés dátuma és ideje

en: Bar with progress meter
hu: Folyamatjelző sáv

en: Throbber
hu: Folyamatjelző

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
hu: A kiszolgáló támogatja a feltöltési folyamatok kijelzését. A „throbber” nem mutatja a feltöltési folyamatot, viszont kevesebb helyet foglal az űrlapon. Kis fájlok feltöltésénél és a feltöltési folyamatot jelző sáv teljesítményproblémái esetén érdemes használni.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
hu: Helyrehozhatatlan hiba történt. Ez az űrlap nem szerepel a szerver gyorsítótárában. Meg kell próbálni újratölteni az oldalt és ismét elküldeni.

en: Starting upload...
hu: Feltöltés indítása...

en: Uploading... (@current of @total)
hu: Feltöltés... (@current / @total)
