Viddler (6.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Code
hy: Կոդ

en: Starting upload...
hy: Վերբեռնումը սկսվում է․․

en: Uploading... (@current of @total)
hy: Վերբեռնում... (@current of @total)
