Viddler (6.x-2.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Default
sl: Privzeto

en: Code
sl: Koda

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: %name: illegal value.
sl: %name: neveljavna vrednost.

en: New Upload
sl: Dodaj novo
