Viddler (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Default
nl: Standaard

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
nl: Alleen voor geavanceerd gebruik: PHP-code die een array met sleutels geeft van de toegestane waardes. Moet niet beginnen en eindigen met &lt;?php ?&gt;. Als dit veld in ingevuld zullen de bovenstaande toegestane waardes worden genegeerd.

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: De mogelijke waardes die in dit veld kunnen staan. Voer één waarde per regel in, in het formaat sleutel|label. De sleutel wordt in de database opgeslagen en moet overeen komen met het veldopslagtype (%type). Het label is optioneel. Als geen label wordt ingevoerd zal de sleutel ook worden gebruikt als label. <br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
nl: Deze PHP-code is door een beheerder ingesteld en zal worden uitgevoerd in plaats van de toegestane waardeslijst hierboven.

en: @label (!name) - Allowed values
nl: @label (!name) - Toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: Thumbnail width
nl: Miniatuurbreedte

en: Thumbnail height
nl: Miniatuurhoogte

en: See video
nl: Bekijk video

en: "Video width" must be a positive integer.
nl: Videobreedte moet een positief getal zijn.

en: "Video height" must be a positive integer.
nl: Videohoogte moet een positief getal zijn.

en: Video Height
nl: Videohoogte

en: Video Width
nl: Videobreedte

en: Viddler Video Height
nl: Viddler videohoogte

en: Viddler Video Width
nl: Viddler videobreedte

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
nl: De server ondersteunt uploadvoortgang. De 'Throbber'-weergave laat geen voortgang zien, maar gebruikt minder ruimte. U kunt deze het best gebruiken bij kleine bestanden of als er problemen zijn met de voortgangindicator.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
nl: Er is een fout opgetreden. Het formulier ontbreekt in de servercache. Probeer de pagina te herladen en opnieuw te verzenden.

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)
