Video (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (64 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Download
bg: Свали

en: Image
bg: Снимка

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Upload
bg: Трансфер

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Problems viewing videos?
bg: Проблеми с видеото?

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Minutes
bg: Минути

en: Playtime
bg: Времетраене

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: 1 min | @count min
bg[0]: 1 мин.
bg[1]: @count мин.

en: 1 sec | @count sec
bg[0]: 1 сек.
bg[1]: @count сек.

en: Upload video file
bg: Избери видео файл

en: Allowed extensions
bg: Позволени формати

en: Google Video
bg: Google видео

en: Submit %name video
bg: Качи видео

en: Submit Video
bg: Качи видео

en: Choose from the following available video types:
bg: Избери типа на видео файла, който искаш да качиш:

en: Video Information
bg: Информация за видеото

en: Resolution
bg: Резолюция

en: Select the approriate resolution (aspect ratio) for your video.<br />If you don't know what to choose then the default value will probably be ok for you.
bg: Избери пропорциите за видео файла. 4:3 означава стандартен а 16:9 е нашумелият от няколко години широкоекранен формат. Ако не си сигурен какъв е формата на твоя файл, избери 4:3

en: Insert here the duration of the video.<br />Values may be entered in excess of their normal "clock maximum" (the seconds field may be 3600 to represent 1 hour), however each value will be summed for a total of all three.
bg: Отбележи колко е дълго видеото. Можеш и да не въвеждаш в трите поле - например вместо 2 мин и 30 секунди, можеш да напишеш 150 секунди.

en: Latest videos
bg: Нови клипове

en: Most played videos
bg: Най-гледаните клипове

en: Video image
bg: Видео изображение

en: Image thumbnails
bg: Икона

en: Upload an image to be used as the thumbnail for this video.
bg: Качи снимка, която да се използва за икона за видеото

en: More information.
bg: Повече информация

en: Optional Metadata
bg: Допълнителна информация

en: Insert here the metadata informations.
bg: Допълнителна информация за видеото.

en: Video Bitrate
bg: Видео поток (video bitrate)

en: Video bitrate in kbits/sec.
bg: Запиши в kbit/sec

en: Audio Bitrate
bg: Аудио поток (audio bitrate)

en: Audio bitrate in kbits/sec.
bg: Запиши в kbit/sec

en: Audio Sampling Rate
bg: Примерни аудио стойности

en: Integer value of audio sampling rate in Hz.
bg: Въведете стойност на примерната аудиото степен в Hz.

en: Audio Channels
bg: Аудио канали

en: Google Video support
bg: Помощ за Google видео

en: You can host videos on video.google.com and put them on your site.
      To do this, after you upload the video on Google video you just have to get the URL of the video.
bg: Можеш да публикуваш видео от video.google.com като вземеш адреса (URL) на клипа който искаш да качиш и го попълниш в полето за адрес.

en: Post a video available on !link to this website.
bg: Публикувай видео от !link в смешен.ком

en: Google Video URL
bg: Google видео

en: Insert the URL to the google video.
bg: Запиши адреса на видеото.

en: Upload support
bg: Помощ за качване на видео от личния ти компютър

en: You can upload a video file from your computer to this website.
bg: Можеш да качваш видео файлове от твоя компютър на смешен.ком, трябва предварително да знаеш къде се намира твоя файл и да го избереш като натиснеш browse бутона и избереш файла от твоя компютър.

en: Post a video available on your computer as a file to this website.
bg: Качи видео от твоя комютър

en: Choose a video file from your pc.<br /><b>NOTE:</b> The max upload size is
bg: Избери видео фаил от своя компютър. Видеото трябва да е във формат flv или mov. Важно: Максималният размер на качване е

en: Please wait while your video is uploading.
bg: Изчакай, докато видеото се качва.

en: Url support
bg: Видео от интернет

en: You can link to any video file on the Internet.
bg: Можеш да добавиш линк към всеки един файл в интернет.

en: Post a video available on the Internet to this website.
bg: Публикувай видео от интернет в смешен.ком

en: URL to the video
bg: Адрес на видеото (URL)

en: Insert the URL to the video file. This shuold be something similar to <em>http://www.example.com/videos/myvideo.flv</em>
bg: Поставете адресът на видео файла. Трябва да бъде нещо подобно на <em>http://www.example.com/videos/myvideo.flv</em>

en: YouTube.com support
bg: Видео от YouTube.com

en: You can host videos on youtube.com and put them on your site. To do this, after you upload the video on youtube.com enter the video URL.
bg: Можеш да добавиш видео от YouTube.com като въведеш неговия адрес (URL) в полето за адрес. Ако искаш да качиш видео от YouTube в история трябва да сложих embed кода на видеото използвайки обикновеня редактор (без икони).

en: Youtube Video URL
bg: Видео от Youtube

en: Insert the URL to the youtube video.
bg: Добави адреса на YouTube видеото.
