Video (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་
