Video (6.x-1.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: 1 hour | @count hours
or[0]: 1 ଘଣ୍ଟା
or[1]: @count ଘଣ୍ଟା

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: 1 year | @count years
or[0]: 1 ବର୍ଷ
or[1]: @count ବର୍ଷ

en: 1 week | @count weeks
or[0]: ୧ ସପ୍ତାହ
or[1]: @count ସପ୍ତାହ

en: 1 min | @count min
or[0]: 1 ମିନଟ
or[1]: @count ମିନଟ

en: 1 sec | @count sec
or[0]: 1 ସେକଣ୍ଡ
or[1]: @count ସେକଣ୍ଡ
