Video (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ
