Video (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: View
th: ดู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Upload
th: อัพโหลด

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: or
th: หรือ

en: Video
th: วีดีโอ

en: 1 year | @count years
th[0]: 1 ปี
th[1]: @count ปี

en: 1 week | @count weeks
th[0]: 1 สัปดาห์
th[1]: @count สัปดาห์

en: 1 min | @count min
th[0]: 1 นาที
th[1]: @count นาที

en: 1 sec | @count sec
th[0]: 1 วินาที
th[1]: @count วินาที
