Video (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Download
nl: Downloaden

en: register
nl: inschrijven

en: Image
nl: Afbeelding

en: View
nl: Weergeven

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Upload
nl: Uploaden

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
nl: Uw browser kan dit multimedia-bestand niet afspelen.

en: Link to Windows Update
nl: Link naar Windows Update

en: Download latest Windows Media Player
nl: Download de nieuwste Windows Media Player

en: Problems viewing videos?
nl: Problemen met het bekijken van videos?

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: or
nl: of

en: Audio bitrate
nl: Audio-bitrate

en: Minutes
nl: Minuten

en: file name
nl: bestandsnaam

en: videos
nl: video's

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Allowed extensions
nl: Toegelaten extensies

en: Play
nl: Afspelen

en: create a new account
nl: nieuw account aanmaken

en: File Type
nl: Bestandstype
