Video (6.x-2.5-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: register
be: зарэгістраваць

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: Advanced settings
be: Пашыраныя наладкі

en: access control
be: кантроль дасягу

en: Syndicate
be: RSS
