Video (6.x-2.5-beta1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: register
ca: registreu-vos

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Length
ca: Llargada

en: This will display the number of times this has been played.
ca: Aquí es mostraran les vegades que ha estat reproduït.

en: This will display the number of times this has been downloaded.
ca: Aquí es mostraran les vegades que ha estat descarregat.

en: This will display a download link if the node allows it.
ca: Aquí es mostrarà un enllaç de descàrrega si el node ho permet.

en: Play count
ca: Compte de reproduccions

en: Download count
ca: Compte de descàrregues

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Upload
ca: Puja

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Download latest Flash Player
ca: Descarregar l'última versió del Flash Player

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
ca: El teu navegador no pot mostrar aquest contingut multimèdia.

en: Problems viewing videos?
ca: Problemes per veure els vídeos?

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: download
ca: descarrega

en: ZIP
ca: Codi postal

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: or
ca: o

en: Syndicate
ca: Sindica

en: Download link
ca: Enllaç de descàrrega

en: Minutes
ca: Minuts

en: Stereo
ca: Estèreo

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
ca: Es prefereix text simple per evitar problemes amb entitats HTML!

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses

en: File Type
ca: Tipus de fitxer
