Video (6.x-2.5-beta1) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: register
kn: ನೊಂದಾಯಿಸಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: 1 day | @count days
kn[0]: ೧ ದಿನ
kn[1]: @count ದಿನಗಳು

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: access control
kn: ಅಧಿಕಾರಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೊ

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Stereo
kn: ಸ್ಟೀರಿಯೋ

en: Mono
kn: ಮೊನೊ

en: 1 year | @count years
kn[0]: ೧ ವರ್ಷ
kn[1]: @count ವರ್ಷಗಳು

en: 1 week | @count weeks
kn[0]: ೧ ವಾರ
kn[1]: @count ವಾರಗಳು

en: 1 min | @count min
kn[0]: ೧ ನಿಮಿಷ
kn[1]: @count ನಿಮಿಷಗಳು

en: 1 sec | @count sec
kn[0]: ೧ ಸೆಕೆಂಡ್
kn[1]: @count ಸೆಕೆಂಡ್ ಗಳು

en: Play
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Resolution
kn: ರೆಸಲ್ಯೂಶನ್

en: File Type
kn: ಕಡತದ ಬಗೆ

en: Downloading
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್ ಮಾಡುವಿಕೆ
