Video (6.x-2.5-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Download
tr: İndir

en: Image
tr: Resim

en: Preview
tr: Önizleme

en: View
tr: Görüntüle

en: Length
tr: Uzunluk

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Upload
tr: Yükleme

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: @count gün

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: or
tr: veya

en: Syndicate
tr: İçerik paylaşımı

en: 1 year | @count years
tr[0]: @count yıl

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: @count hafta

en: 1 min | @count min
tr[0]: @count dak

en: 1 sec | @count sec
tr[0]: @count san
