Video (6.x-2.5) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Syndicate
km: ប្រមូល​​ផ្តុំ

en: 1 year | @count years
km[0]: @count ឆ្នាំ

en: 1 week | @count weeks
km[0]: @count សប្ដាហ៍

en: 1 min | @count min
km[0]: @count នាទី

en: 1 sec | @count sec
km[0]: @count វិនាទី
