Video (6.x-2.5) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Image
lv: Attēls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Download latest Flash Player
lv: Lejupielādēt jaunāko Flash Player

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: download
lv: lejupielādes

en: login
lv: pieslēgties

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: or
lv: vai

en: Syndicate
lv: Sindikāts

en: Minutes
lv: Minūtes

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi
