Video (6.x-2.5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Image
si: රූපය

en: 1 hour | @count hours
si[0]: පැයක්
si[1]: පැය @count ක්

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: 1 year | @count years
si[0]: වර්ෂයක්
si[1]: වර්ෂ @count ක්

en: 1 week | @count weeks
si[0]: සතියක්
si[1]: සති @count ක්

en: 1 min | @count min
si[0]: මිනිත්තුවක්
si[1]: මිනිත්තු @count ක්

en: 1 sec | @count sec
si[0]: තත්පරයක්
si[1]: තත්පර @count ක්
