Video (6.x-2.5) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Image
ug: سۈرەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Play count
ug: قويۇش قېتىم سانى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى
