Video (6.x-2.6) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: register
sq: regjistrohu

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: access control
sq: kontrollet e hyrjes

en: 1 year | @count years
sq[0]: 1 vit
sq[1]: @count vjet

en: 1 week | @count weeks
sq[0]: 1 javë
sq[1]: @count javë

en: 1 sec | @count sec
sq[0]: 1 sek
sq[1]: @count sek
