Video (6.x-2.7) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Download
gl: Descargar

en: register
gl: rexistrar

en: Image
gl: Imaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: This will display the number of times this has been played.
gl: Amosará o número de veces que foi reproducido.

en: This will display the number of times this has been downloaded.
gl: Amosará o número de veces que foi descargado.

en: This will display a download link if the node allows it.
gl: Amosará unha ligazón de descarga se o nodo o permite.

en: Play count
gl: Contador de reproduccións

en: Download count
gl: Contadar de descargas

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Upload
gl: Subir

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
gl: O seu navegador non é capaz de amosar este contido multimedia.

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: login
gl: iniciar sesión

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: access control
gl: control de acceso

en: Seconds
gl: Segundos

en: or
gl: ou

en: Syndicate
gl: Distribuir

en: Stereo
gl: Estéreo

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg
