Video (6.x-2.7) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Image
ka: სურათი

en: Length
ka: სიგრძე

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Seconds
ka: წამი

en: Syndicate
ka: სინდიკატი

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა

en: 1 min | @count min
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 sec | @count sec
ka[0]: 1 წამი
ka[1]: @count წამი
