Video (6.x-2.7) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Image
oc: Imatge

en: Preview
oc: Apercebut

en: View
oc: Veire

en: Length
oc: Longor

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: or
oc: o

en: Syndicate
oc: Sindicar

en: 1 year | @count years
oc[0]: @count annada
oc[1]: @count annadas

en: 1 week | @count weeks
oc[0]: @count setmana
oc[1]: @count setmanas

en: Resolution
oc: Resolucion
