Video (6.x-2.8) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Download
eo: Elŝutu

en: Image
eo: Bildo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: View
eo: Vidu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Google
eo: Guglo

en: Syndicate
eo: Abonrilatu

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: 1 sec | @count sec
eo[0]: 1 sek
eo[1]: @count sek
