Video (6.x-2.8) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Download
ro: Descarcă

en: Image
ro: Imagine

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afişează

en: Length
ro: Lungime

en: File Size
ro: Dimensiune fișier

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Upload
ro: Încarcă

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Seconds
ro: Secunde

en: or
ro: sau

en: Syndicate
ro: Fluxuri Distribuţie

en: 1 year | @count years
ro[0]: 1 an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: 1 săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni

en: 1 min | @count min
ro[0]: 1 min
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 sec | @count sec
ro[0]: 1 sec
ro[1]: @count sec
ro[2]: @count de sec

en: Developer Key
ro: Cheia dezvoltatorului
