Video (6.x-2.9) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Syndicate
dz: མཉམ་རུབ་ཚོགས་པ།
