Video (6.x-2.9) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Upload
jv: Unggah

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Syndicate
jv: Sindikasi

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
jv[0]: 1 minggu
jv[1]: @count minggu

en: 1 min | @count min
jv[0]: 1 mnt
jv[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
jv[0]: 1 dtk
jv[1]: @count dtk
