Video (6.x-2.9) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Download
tr: İndir

en: register
tr: kayıt

en: Image
tr: Resim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: View
tr: Görüntüle

en: Length
tr: Uzunluk

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Upload
tr: Yükle

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: download
tr: İndir

en: login
tr: giriş yapın

en: Default width
tr: Öntanımlı genişlik

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: or
tr: ya da

en: Syndicate
tr: İçerik dağıtımı

en: Download link
tr: İndirme: link

en: Minutes
tr: Dakika

en: 1 year | @count years
tr[0]: 1 yıl
tr[1]: @count yıl

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: 1 hafta
tr[1]: @count hafta

en: 1 min | @count min
tr[0]: 1 dak
tr[1]: @count dak

en: 1 sec | @count sec
tr[0]: 1 sn
tr[1]: @count sn
