Video (6.x-5.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Configure
am: ውቀር

en: File system
am: ፋይል ሥርዓት
